Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Dostawa i płatności

Po złożeniu zamówienia na naszej stronie, otrzymasz wiadomość systemową informującą Cię, że Twoje zamówienie wpłynęło do naszego systemu i jest w trakcie weryfikacji. Pamiętaj, że termin wysyłki jest podany na stronie indywidualnie dla każdego produktu.

Jeśli chcesz przyspieszyć realizację, skorzystaj z opcji odbioru osobistego i odbierz swoje zamówienie w naszym punkcje stacjonarnym.

 

Termin otrzymania paczki = termin wysyłki + czas dostawy

 

Termin wysyłki wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności. Czas dostawy jest orientacyjny i zależy od przewoźnika - tj. Poczty Polskiej.


 

 

Dostępność produktów

 

Przy każdym produkcie jest podany termin, który opisuje, kiedy produkty mogą zostać przez nas wysłane - od 24 godzin do kilku, czasami nawet kilkunastu dni (w przypadku produktów trudno dostępnych). Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży - poinformujemy o tym niezwłocznie.

Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. 


 

 

Forma płatności

 

Płatność przelewem - czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty. W zależności od banku standardowo trwa to do dwóch dni roboczych.

Płatność przy odbiorze w punkcie stacjonarnym - umożliwia zapłatę bezpośrednio w naszym punkcie stacjonarnym podczas dokonywania odbioru osobistego


 

 

Forma dostawy

 

Poczta Polska zazwyczaj dostarcza przesyłki w ciągu deklarowanych 2 dni roboczych przesyłką priorytetową lub 3-5 dni przesyłką ekonomiczną.


 

 

Uwaga!

Klienci robiący zakupy firmowe, chcący otrzymać fakturę VAT, zobligowani są do podania numeru NIP firmy podczas składania zamówienia.

W przypadku niepodania numeru NIP firmy, po wystawieniu paragonu nie będzie możliwości wystawienia faktury VAT na firmę.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl